|
3 290 грн
|
|
3 290 грн
|
платежа
по 1 645 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Вузькопроменевий точковий прожектор з 5 Вт 4в1 QCL RGBW світлодіодом
Функція пам'яті зберігає останні налаштування при вимиканні
1 потужний світлодіод 5 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Строб-ефект
2 вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне управління; ІЧ-пульт дистанційного керування; Звук до світла через мікрофон
З кутом променя 5°.
Для таких областей застосування, як Клуби/школи танців; Party room; мобільні діджеї/конферансьє; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 5 W high-power 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; IR remote control; Sound to light via Microphone |
| Beam angle: | 5° |
| Beam angle (1/2 peak): | 5° |
| Beam angle (1/10 peak): | 9° |
| Housing color: | White |
| Dimensions: | Width: 12,1 cm Depth: 14 cm Height: 13,7 cm |
| Weight: | 450 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397703160 | 0,55 kg | 22cm x 12cm x 12cm |
| 20 | 4026397703177 | 11,60 kg | 62,5cm x 26cm x 48cm |
| Артикул | EL-1017 |
|---|
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
