|
3 290 грн
|
|
3 290 грн
|
платежі
по 1 645 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Вузькопроменевий точковий прожектор з 5 Вт 4в1 QCL RGBW світлодіодом
Функція пам'яті зберігає останні налаштування при вимиканні
1 потужний світлодіод 5 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Строб-ефект
2 вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне управління; ІЧ-пульт дистанційного керування; Звук до світла через мікрофон
З кутом променя 5°.
Для таких областей застосування, як Клуби/школи танців; Party room; мобільні діджеї/конферансьє; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 5 W high-power 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; IR remote control; Sound to light via Microphone |
| Beam angle: | 5° |
| Beam angle (1/2 peak): | 5° |
| Beam angle (1/10 peak): | 9° |
| Housing color: | White |
| Dimensions: | Width: 12,1 cm Depth: 14 cm Height: 13,7 cm |
| Weight: | 450 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397703160 | 0,55 kg | 22cm x 12cm x 12cm |
| 20 | 4026397703177 | 11,60 kg | 62,5cm x 26cm x 48cm |
| Артикул | EL-1017 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
