|
15 744 грн
|
|
15 744 грн
|
платежа
по 7 872 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Package contents
| Power supply: | 5 V DC |
| Power consumption: | 12 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Mains input via Coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter included |
| LED: | 560 x SMD 3535 R/G |
| Network connection: | Protocol: Ethernet TCP/IP via 1x RJ-45 (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | IR remote control; network cable; via USB; wired remote control |
| Image: | Max. 7x80 px |
| Presentation: | 1-line, 13 visible characters 16 colors |
| Text: | 7 fonts |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | 2x Mounting bracket |
| USB port: | USB 2.0, Typ micro USB (F) mounting version |
| Display: | 60,5 cm x 5,5 cm |
| Dimensions: | Width: 64,7 cm Depth: 9,7 cm Height: 3,5 cm |
| Weight: | 1,25 kg |
| External mains adapter | |
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Pin configuration: | Inside + / outside - |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Output: | 5 V DC; 3 A; 15 W |
| Color: | Black |
| Remote control | |
| Battery: | 2 x Micro (AAA) included |
| USB cable | |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Plug A: | 1 x USB, type A |
| Plug B: | 1 x micro USB (M) |
| Color: | Black |
| Network cable | |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Connector type: | RJ-45 (M) |
| Color: | Black |
| Angle | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø8mm; 1 x Ø6mm |
| Material: | Metal, 1,4 mm |
| Color: | Black |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397681314 | 1,59 kg | 84cm x 8cm x 16,5cm |
| 5 | 4026397681321 | 8,70 kg | 86cm x 44cm x 18,5cm |
| Артикул | EL-0567 |
|---|
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
