|
15 744 грн
|
|
15 744 грн
|
платежі
по 7 872 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Package contents
| Power supply: | 5 V DC |
| Power consumption: | 12 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Mains input via Coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter included |
| LED: | 560 x SMD 3535 R/G |
| Network connection: | Protocol: Ethernet TCP/IP via 1x RJ-45 (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | IR remote control; network cable; via USB; wired remote control |
| Image: | Max. 7x80 px |
| Presentation: | 1-line, 13 visible characters 16 colors |
| Text: | 7 fonts |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | 2x Mounting bracket |
| USB port: | USB 2.0, Typ micro USB (F) mounting version |
| Display: | 60,5 cm x 5,5 cm |
| Dimensions: | Width: 64,7 cm Depth: 9,7 cm Height: 3,5 cm |
| Weight: | 1,25 kg |
| External mains adapter | |
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Pin configuration: | Inside + / outside - |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Output: | 5 V DC; 3 A; 15 W |
| Color: | Black |
| Remote control | |
| Battery: | 2 x Micro (AAA) included |
| USB cable | |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Plug A: | 1 x USB, type A |
| Plug B: | 1 x micro USB (M) |
| Color: | Black |
| Network cable | |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Connector type: | RJ-45 (M) |
| Color: | Black |
| Angle | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø8mm; 1 x Ø6mm |
| Material: | Metal, 1,4 mm |
| Color: | Black |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397681314 | 1,59 kg | 84cm x 8cm x 16,5cm |
| 5 | 4026397681321 | 8,70 kg | 86cm x 44cm x 18,5cm |
| Артикул | EL-0567 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
