|
31 152 грн
|
|
31 152 грн
|
платежа
по 15 576 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Мініатюрний мікрофон SL Headmic 1 оптимізований для передачі усного мовлення і комплектується легкою, дуже комфортною та майже непомітною головною гарнітурою. В основі моделі - добре відомий професійним звукорежисерам всенаправлений мікрофонний капсюль Sennheiser MKE 1.
Оголів'я гарнітури - регульоване, і її завжди можна налаштовувати індивідуально для кожного користувача. Сама гарнітура виконана на міцній сталевій основі, проте важить при цьому всього 7 грамів, тому в ній завжди зручно, навіть коли активно працювати доводиться впродовж кількох годин.
У комплекті поставки SL Headmic 1 передбачений фірмовий кейс для зберігання і транспортування мікрофона з гарнітурою та натільним передавачем Sennheiser. Модель випускається у двох варіантах кольорового оформлення: чорному і бежевому.
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Країна походження | Німеччина |
| Відтворювані частоти (Мікрофон) | 20 - 20 000 Hz ± 3 dB |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz ± 3 dB |
| Еквівалентний рівень шуму | 27 dB(A) |
| Спрямованість мікрофона | Кругова |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Чутливість | 5 mV/Pa ± 3 dB |
| Живлення | 4.5 to 15 V |
| Підключення | 3-pin SE |
| Розмір пакування | 238 x 205 x 56 mm |
| Вага | 7 g |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0653 |
|---|---|
| Модель | SL HEADMIC 1 BE |
| Состояние товара | Новый |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
