|
10 350 грн
|
|
10 350 грн
|
платежа
по 5 175 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Стильний, надійний та функціональний й заразом дуже зручний та вельми недорогий Profile USB Mic від Sennheiser оснащений конденсаторним капсюлем з кардіоїдною діаграмою спрямованості та працює просто від порту USB-С десктопа, ноутбука, планшета чи смартфона. Модель орієнтована насамперед на сучасних блогерів та стримерів й оптимізована для професійної роботи зі звуком у режимі прямого ефіру та запису підкастів.
Упродовж стріму звук налаштовувати можна просто з мікрофона. Для цього елементи управління трьома основними параметрами звучання зручно розташовані прямо на корпусі Profile USB Mic. Регулятором "Gain Control" налаштовується рівень чутливості мікрофона, "Mix Control" - баланс із вихідним сигналом, а "Volume Control" - гучність у моніторних навушниках.
Основні переваги моделі Sennheiser Profile USB Mic:
КОМПЛЕКТАЦІЯ НАБОРУ ДЛЯ СТРІМІНГУ:
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Бродкастинговий |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїда |
| Відтворювані частоти | 20 - 20000 Hz |
| Максимальний рівень звукового тиску | Min. gain: 125 dB SPL Max. gain: 85 dB SPL |
| Чутливість | min. gain: -10 dBFS at 80 dB SPL, max. gain: -50 dBFS at 80 dB SPL |
| Живлення | 5 V, max. 200 mA |
| Підключення | USB Type-C (USB 2.0 Full-Speed) 3.5 mm TRS |
| Температурний діапазон | 0 °C to +40 °C |
| Вага | 1.170 kg |
| Розмір пакування | 515 x 54 x 189 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0597 |
|---|---|
| Модель | Profile Streaming Set |
| Состояние товара | Новый |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
