|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
MKH 416 - лінійний "shotgun" мікрофон. Його чудова спрямованість і компактний дизайн, висока співзвучна артикуляція і пригнічення зворотного зв'язку роблять MKH 416 чудовим універсальним мікрофоном для кіно, радіо й телебачення, особливо для трансляцій поза приміщенням.
- Збільшена спрямованість завдяки принципу interference tube
- Висока чутливість
- Безтрансформаторний балансовий плаваючий вихід
- Надзвичайно низький власний шум
- Міцний, придатний для несприятливих кліматичних умов
- Чорний суцільнометалевий корпус
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор | Гармата |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Суперкардіоїда |
| Відтворювані частоти | 40 – 20 000 Hz |
| Максимальний рівень звукового тиску | 130 dB |
| Еквівалентний рівень шуму | 13 dB |
| Чутливість | 25 mV/Pa +- 1 dB |
| Номінальний опір | 25 Ω |
| Мінімальний кінцевий опір | 800 Ω |
| Живлення | 48 V ± 4 V phantom powering |
| Підключення | XLR-3 |
| Температурний діапазон | -10 °C to + 70 °C |
| Вага | 175 g |
| Габарити | Ø 19 x 250 mm |
| Розмір пакування | 135 x 350 x 66 mm |
| Гарантія | 24 місяці |