|
23 351 грн
|
|
23 351 грн
|
платежа
по 11 676 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Надійність:
Захищений від поту нової захисної мембраною, MKE 1 надійніший, ніж інші кліпсові мікрофони, що працюють в жорстких умовах живих виступів. Його спеціальна сітка та багатоцільовий ковпак забезпечують додатковий захист від вологи, тобто він уловлює тільки те, що повинен вловлювати - досконалий звук. Кабель, посилений кевларом (Kevlar™), з литим протівоізломним рукавом мінімізує механічний шум та робить його мікрофоном, на який Ви можете повністю покластися.
Особливості
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор | Петличний |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кругова |
| Відтворювані частоти | 20 - 20000 Hz ± 2,5 dB |
| Максимальний рівень звукового тиску | 142 dB |
| Еквівалентний рівень шуму | 27 dB(A) |
| Чутливість | 5 mV / Pa ± 2,5 dB |
| Номінальний опір | 1000 Ω |
| Мінімальний кінцевий опір | 4700 Ω |
| Живлення | -4 and -4-3: through transmitters SK 5212, SK 5012, SK 250, SK 50, SK 3063 |
| Підключення | 3.5 mm jack |
| Температурний діапазон | –10 °C to +55 °C |
| Вага | 0.1 g |
| Габарити | Ø 3,3 x 1600 mm |
| Розмір пакування | 160 x 0,1 x 100 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0506 |
|---|---|
| Модель | MKE 1-EW-3 |
| Состояние товара | Новый |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
