|
38 953 грн
|
|
38 953 грн
|
платежа
по 19 477 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Система забезпечує смугу пропускання до 56 МГц з можливістю вибору до 2240 налаштовуваних частот прийому у стабільному УВЧ-діапазоні й можливістю залучати до 90 мікрофонних каналів у кожній смузі.
Цифрова мікрофонна система Sennheiser EW-D ME3 оптимізована для щоденної активної експлуатації, комплектується компактним приймачем EW-D EM, бездротовим поясним передавачем EW-D SK й мікрофоном Sennheiser ME3 (кардіоїдний) із зручною головною гарнітурою, здатна забезпечувати найвищу якість передачі мовлення та дає змогу впевнено працювати у будь-якій студії, на будь-якій сцені та у будь-яких умовах. Працювати із повною віддачею, не думати про техніку та цілком зосередившись на виступі.
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Країна походження | Німеччина |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz (-3 dB) @ 3 dBfs |
| Габарити | 212 x 44 x 189 mm |
| Розмір пакування | 405 x 73 x 350 mm |
| Вага | 1 kg |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0288 |
|---|---|
| Модель | EW-D ME3 SET |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
