|
38 953 грн
|
|
38 953 грн
|
платежа
по 19 477 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
TLM 102 має досить значні звукові характеристики: мікрофон оснащений новим капсулем з великою діафрагмою (кардіоїда). Максимальний рівень звукового тиску в 144 дБ і швидкі перехідні характеристики дозволяють без проблем озвучувати перкусію, барабани, гітарні підсилювачі та інші гучні джерела сигналу.
Однак найважливіші переваги TLM 102 розкриваються при запису та озвучення вокалу і мови: невеликий підйом в області середніх частот вище 6 кГц передбачає чудову чіткість голосу в міксі. АЧХ в області до 6 кГц надзвичайно лінійні, гарантують мінімальне забарвлення і чітко окреслений басовий регістр. Для мінімізації структурних шумів капсуль мікрофону «прив'язаний» до корпусу з допомогою еластичного кріплення. Поп-фільтр, інтегрований в захисну решітку, ефективно захищає від вибухових приголосних.
Завдяки доступній вартості і досить широкої сфери застосування, TLM 102 ідеальний для застосування в домашніх і малобюджетних студіях, project-студіях, в студіях радіомовлення.
TLM 102 випускається в двох варіантах корпусу - світлому нікельованому і матовому чорному. В комплект поставки входить металевий утримувач шарнірний SG 2.
| Бренд | Neumann |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор | Студійний |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїда |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz |
| Максимальний рівень звукового тиску | 144 dB |
| Еквівалентний рівень шуму | 12 dB-A |
| Чутливість | 11 mV/Pa |
| Номінальний опір | 50 Ω |
| Мінімальний кінцевий опір | 1000 Ω |
| Живлення | 48 V ± 4 V |
| Підключення | XLR-3F |
| Температурний діапазон | 0 °C to +40 °C |
| Вага | 210 g |
| Габарити | Ø 52 x 116 mm |
| Розмір пакування | 247 x 66 x 116 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | NE-0009 |
|---|---|
| Модель | TLM 102 BK |
| Набор | Нет |
| Состояние товара | Новый |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
