|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Міні-мікрофон для гарнітури EIKON HCM23 ідеально підходить для роботи з мовленням, що вимагає свободи дій.
Унікальний мініатюрний розмір і дуже мала вага забезпечують зручну і оптимальну посадку для будь-якого використання.
Цей міні-мікрофон ідеально підходить для використання під час відеозйомки, оскільки він практично непомітний, наприклад, для викладачів танців і фітнесу.
- 3 Різні версії роз'ємів, які підходять до більшості типів поясних сумок різних виробників.
- Гнучкий мініатюрний мікрофон з простою, швидкою і зручною системою гарнітури
- Ідеально підходить для використання в театрі і для озвучування
- Невеликий розмір і легка вага забезпечують зручну і надійну посадку, коли потрібен мікрофон з мінімальною видимістю
- 3 різних адаптера для використання з більшістю популярних бездротових систем
| Type | Back Electret Condenser |
| Polar Pattern | Omni-Directional |
| Frequency Response | 20Hz- 20KHz |
| Sensitivity | -45dB± 3dB |
| Output Impedance | 1500Ω± 30% |
| Power Supply | 1.5V-10V |
| Cable | 0 1.5*1.2M |
| Dimension | 0 5mm |
| Color | Skin |
| Accessories | Windscreen |
| Available Connectors | 4-pin mini XLR |