|
2 812 грн
|
|
2 812 грн
|
платежа
по 1 406 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Точний вимірювальний мікрофон з рівною частотною характеристикою
Характеристики:
| Type: | Microphone for measurements |
| Capsule type: | Condenser |
| Polar pattern: | Omnidirectional |
| Frequency range: | 20 - 20000 Hz |
| S/N ratio: | >76 dB |
| Sensitivity: | -37 dB |
| Max. SPL: | 134 dB |
| Phantom power: | Or 9-52 V DC |
| Impedance: | 200 Ohm |
| Connections: | Microphone via 3-pin XLR |
| Switch: | Without |
| Material: | Aluminum |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Length: 19.2 cm Diameter: Ø 13 cm |
| Weight: | 0.10 kg |