|
39 602 грн
|
|
39 602 грн
|
платежа
по 19 801 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Інсталяціна акустична система OMNITRONIC ODX-212TM 100V - погодостійка 12» настінна колонка (IP56) з кріпленням, 300 Вт RMS
Характеристики:
| IP classification: | IP56 |
| Power: | Program: 600W Rated: 300W RMS |
| Frequency range: | 55 - 18000 Hz |
| Sensitivity: | 98 dB (1W/1m) |
| Max. SPL: | 123 dB |
| Dispersion angle: | 80° x 80° |
| Impedance: | 8 ohms; public address systems 100V |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Power tapping: | 50W; 100W; 200W RMS via Selector switch switchable |
| Connections: | Input: speaker via screw terminal |
| Crossover frequency: | 2000 Hz |
| Speaker: | 1 x woofer 12" Basket material: aluminum Conematerial: Cardboard/paper Voice coil lows 3" 1 x compression tweeter highs 1" Voice coil compression tweeter highs 1,7" |
| Type of speaker: | On ceiling/on wall speaker |
| Material: | Plastic |
| Color: | Grey |
| Dimensions: | Width: 40 cm Depth: 38 cm Height: 41 cm |
| Weight: | 19,80 kg |