|
28 498 грн
|
|
28 498 грн
|
платежа
по 14 249 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Інсталяціна акустична система OMNITRONIC ODX-208TM 100В - погодостійка 8» настінна колонка (IP56) з кріпленням, 150 Вт RMS
Добре збалансований звук:
Характеристики:
| IP classification: | IP56 |
| Power: | Program: 300W Rated: 150W RMS |
| Frequency range: | 80 - 18000 Hz |
| Sensitivity: | 96 dB (1W/1m) |
| Max. SPL: | 118 dB |
| Dispersion angle: | 90° x 90° |
| Impedance: | 8 ohms; public address systems 100V |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Power tapping: | 37,5W; 75W; 150W RMS via Selector switch switchable |
| Connections: | Input: speaker via screw terminal |
| Crossover frequency: | 2300 Hz |
| Speaker: | 1 x woofer 8" Basket material: aluminum Conematerial: Cardboard/paper Voice coil lows 2" 1 x compression tweeter highs 1" Voice coil compression tweeter highs 1,4" |
| Type of speaker: | On ceiling/on wall speaker |
| Color: | Grey |
| Dimensions: | Width: 30 cm Depth: 28 cm Height: 30 cm |
| Weight: | 10,85 kg |