|
126 243 грн
|
|
126 243 грн
|
платежа
по 63 122 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Особливості
PRO LED ліхтар з 19 світлодіодами Osram Ostar 40W RGBW, великим діапазоном наближення та піксельним керуванням
19 потужних світлодіодів 40 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Світлодіоди управляються окремо
Встановлено світлодіоди OSRAM
Змінна колірна температура 2800 K - 10000 K
Позиціонування в межах 540° PAN, 230° TILT
Автоматична корекція положення (зворотний зв'язок)
Точне позиціонування (роздільна здатність 16 біт)
Точна роздільна здатність 16 біт при регулюванні яскравості, кольору, зуму
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою у верхній частині; малошумний вентилятор охолодження в нижній частині
Автономне керування; функція ведучого/ведомого; DMX; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio з можливістю оновлення; RDM; перетворення звуку на світло через мікрофон
Частота без мерехтіння:
Багатобарвний РК-дисплей,
з буферизацією акумулятора для легкого управління з можливістю оновлення
Масштабування з моторним приводом
Анімовані зображення; колір переднього плану регулюється; колір фону регулюється; криві регулювання яскравості з регульованим відгуком; змінна широтно-імпульсна модуляція; регульований імпульсний ефект; баланс білого; сцени визначаються користувачем; віртуальний фільтр корекції CTO; від темного до теплого; попередньо встановлені кольори; швидкість регулювання яскравості (ступінчаста реакція) регулюється
З кронштейном Omega
Гумові ніжки
Мережевий вхід і вихід для підключення до 4 пристроїв
Для таких областей застосування, як: Весілля / гала / заходи; сцена; театр; прокат
Попередньо запрограмований в Light Captain
З кутом променя від 1° до 42°
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 530 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | IP T-Con (F) mounting version |
| Device fuse: | 5 x 20 mm, T 3,15 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 19 x 40 W 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| LED manufacturer: | OSRAM |
| Color temperature: | 2800K - 10000K adjustable |
| Max. TILT movement: | 230° Exact positioning (16 bit resolution) Auto position correction (feedback) |
| Max. PAN movement: | 540° Exact positioning (16 bit resolution) Auto position correction (feedback) |
| Flash rate: | 1 - 16 Hz |
| Equipment: | Zoom motor-driven |
| DMX channels: | 18; 25; 37; 30; 37; 49; 94; 101; 113 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version IP 5-pin XLR (M) mounting version IP |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version IP 5-pin XLR (F) mounting version IP |
| Cooling: | 2 x temperature-controlled fan at the Head 1 x low-noise cooling fan at the Base |
| Control: | Stand-alone; Master/slave function; DMX; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional); CRMX by LumenRadio upgradeable; RDM; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 1° - 42° |
| Beam angle (1/2 peak): | 1 - 24° |
| Beam angle (1/10 peak): | 5 - 42° |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow red (R) 1m: 15042 lx, 3m: 11510 lx, 6m: 3434 lx Narrow green (G) 1m: 30205 lx, 3m: 19403 lx, 6m: 5390 lx Narrow blue (B) 1m: 5115 lx, 3m: 3767 lx, 6m: 1836 lx Narrow cold white (CW) 1m: 67510 lx, 3m: 42444 lx, 6m: 11973 lx Narrow all 3m: 69714 lx, 6m: 20470 lx Wide red (R) 1m: 4425 lx, 3m: 533 lx, 6m: 141 lx Wide green (G) 1m: 6498 lx, 3m: 823 lx, 6m: 226 lx Wide blue (B) 1m: 1972 lx, 3m: 321 lx, 6m: 90 lx Wide cold white (CW) 1m: 14186 lx, 3m: 1779 lx, 6m: 491 lx Wide all 1m: 24550 lx, 3m: 3126 lx, 6m: 865 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Omega bracket |
| Display type: | Multicolor LCD display battery buffering upgradeable |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Dimensions: | Width: 40 cm Depth: 28 cm Height: 42,2 cm |
| Weight: | 17,10 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397725988 | 19,00 kg | 51,5cm x 48,5cm x 38cm |