|
16 185 грн
|
|
16 185 грн
|
платежа
по 8 093 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Компактний прожектор з 12 x 5 Вт світлодіодами 4in1 QCL RGB/WW і DMX керуванням
12 потужних світлодіодів 5 Вт COB (чіп на борту) 4in1 QCL RGB/WW (однорідна суміш кольорів)
Плавне змішування кольорів; програми зміни кольору; електронний диммер
Строб-ефект
10 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 20 попередньо встановлених кольорів
Автономне керування; Звук до світла через мікрофон; Функція ведучого / веденого; DMX; ІЧ-пульт дистанційного керування; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain; LED PC-Control 512
Частота без мерехтіння:
Виріб поставляється з практичною сумкою для транспортування
З кутом розсіювання 12° - з подвійним кронштейном
З подвійним кронштейном
4-значний 7-сегментний світлодіодний дисплей
4 штуки в комплекті
Для таких областей застосування як: Весілля/гала/заходи; кімната для вечірок; мобільний діджей/конферансьє
Безшумна робота
Комплект поставки
4 х пристрої, 1 х посібник користувача, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х сумка
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 17 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Device fuse: | T 1 A Fuse fix in power supply |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 12 x 5 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 6; 8 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Stand-alone; Sound to light via Microphone; Master/slave function; DMX; IR remote control; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain; LED PC-Control 512 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 12° |
| Beam angle (1/2 peak): | 12° |
| Beam angle (1/10 peak): | 30° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Length: 9 cm Width: 15,5 cm Height: 19 cm Diameter: Ø 12,5 cm |
| Weight: | 2,60 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all); Class 0 (no noise at all); Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397724882 | 2,90 kg | 40,5cm x 17,5cm x 21cm |
| 4 | 4026397727128 | 12,25 kg | 42cm x 37cm x 44cm |