|
4 998 грн
|
|
4 998 грн
|
платежа
по 2 499 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Компактний 700-ватний туманоутворювач чорного кольору
Легкий і компактний туманоутворювач EUROLITE N-19 ідеально підходить для невеликих приміщень для вечірок. Він оснащений кронштейном для підвішування, термостатом і вимикачем захисту від перегріву.
Індикатор рівня рідини для туману завжди показує, коли потрібно долити рідину. Відстань виливу становить близько 2,5 метрів.
Ви можете керувати машиною за допомогою дротового пульта дистанційного керування.
Особливості
700-ватний туманоутворювач з пультом дистанційного керування
Якісний термостат
Вихідна відстань: Прибл. 2,5 м
Управління за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; вечірки; мобільні діджеї / аніматори; невеликі прокатні пункти
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 700 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Fuse: | F 5 A Fuse replaceable |
| Warm-up time: | Approx. 5 min |
| Output volume: | Approx. 90 m³/min |
| Output distance: | Approx. 2,5 m |
| Tank capacity: | 1 l water-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption: | Approx. 25 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Controls: | Overheat |
| Dimensions: | Width: 23 cm Depth: 33,5 cm Height: 22,5 cm |
| Weight: | 2,90 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397581263 | 3,30 kg | 36cm x 23cm x 23cm |
| 4 | 4026397596113 | 14,05 kg | 48cm x 38cm x 48cm |
| Артикул | EL-1264 |
|---|
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
