|
15 648 грн
|
|
15 648 грн
|
платежа
по 7 824 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Світлодіодний театральний прожектор з ультрафіолетовим (UV) світлодіодом 100 Вт COB (chip-on-board)
1 потужний світлодіод 100 Вт COB (chip-on-board) з ультрафіолетом (UV)
Ультрафіолетовий ефект
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне керування; DMX; Звук до світла через мікрофон; функція ведучого/ведомого; CRMX від LumenRadio через USB (опціонально); QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 40°.
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Електронний диммер
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
З кронштейном для підлогового використання
Для таких областей застосування, як Клуби / танцювальні школи; Сцена; театр; мобільні діджеї / аніматори
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 85 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 100 W COB (chip-on-board) ultra violet (UV) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 1; 4 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function; CRMX by LumenRadio via USB (optional); QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 40° |
| Beam angle (1/2 peak): | 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 70° |
| Illuminance in Lux (lx): | Ultra violet (UV) 1m: 38 lx, 3m: 6 lx, 6m: 2 lx |
| Wavelength: | Ultra violet (UV) 402 nm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Bracket for floor use |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 24,3 cm Depth: 31,1 cm Height: 32,0 cm |
| Weight: | 2,75 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397702378 | 3,10 kg | 25,5cm x 22,5cm x 33,5cm |
| 4 | 4026397702385 | 13,40 kg | 52cm x 47cm x 36cm |