|
92 060 грн
|
|
92 060 грн
|
платежа
по 46 030 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Широкосмугові кольори
Цей прожектор має ступінчасту лінзу та оснащений високоінтенсивним світлодіодом потужністю 450 Вт. Його змішування кольорів базується на червоному, зеленому, синьому та лимонному. Широкосмугове світло лимонного кольору закриває великий розрив між червоним і зеленим. Це дозволяє прожектору відтворювати білі тони в усіх колірних температурах з високим індексом передачі кольору. Суміш кольорів є абсолютно однорідною.
Керування
У великих режимах DMX можна керувати кольорами і яскравістю у високій 16-бітній роздільній здатності. Частота диммера може бути відрегульована таким чином, щоб прожектор працював без мерехтіння під час зйомки. Для керування прожектор має 3-контактний і 5-контактний DMX-роз'єми, а також спеціальний USB-роз'єм. До нього можна підключити DMX-радіоприймач, який доступний як у версії для системи Eurolite Quick DMX, так і для систем Wireless Solution/LumenRadio.
Кут променя
Але прожектор може переконувати не тільки високими значеннями CRI і гармонійним поєднанням кольорів: Кут променя прожектора охоплює дуже широкий діапазон від 5° до 50°. Зум для зміни кута променя моторизований, тому його також можна регулювати з консолі.
Безшумна робота
Спот також підходить для чутливого до шуму середовища, його вентилятор регулюється за температурою, а також є режим роботи «шепіт». Живлення підключається через P-Con, а також може бути закільцьоване з іншими пристроями.
Особливості
Прожектор Френеля (лінза Френеля), 440 Вт RGBL LED, безшумний, DMX
Міцний металевий корпус
Ручка з гумовим покриттям
1 потужний світлодіод 450 Вт COB (chip-on-board) 4в1 QCL RGBL
Змінна колірна температура 2400 K - 8500 K
Точна роздільна здатність 16 біт на диммері
Зум з моторним приводом; ручне масштабування
Плавне змішування кольорів; криві регулювання яскравості з регульованою реакцією; електронний диммер; змінна широтно-імпульсна модуляція; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Ефект стробоскопа
Прямий вибір кольору для 117 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне керування; DMX; RDM; Поворотний регулятор яскравості; QuickDMX через USB (опція); CRMX від LumenRadio (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення (опція)
Попередньо запрограмований в Light Captain
З кутом променя 5° - 50°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З поворотним і нахильним монтажним кронштейном для стельового або настінного монтажу під різними кутами
РК-дисплей
Дуже низький рівень шуму при роботі
Для таких областей застосування як: Виставкові та торгові стенди; інсталяція; сцена; театр
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х посібник користувача, 1 х шнур живлення, 1 х шторка, 1 х рамка для фільтра
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 440 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 3 A Fuse replaceable |
| LED: | 1 x 450 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBL |
| Color temperature: | 2400K - 8500K adjustable |
| Equipment: | Zoom motor-driven; Zoom manual |
| DMX channels: | 1; 2; 4; 7; 18 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; RDM; Rotary dial for brightness; QuickDMX via USB (optional); CRMX by LumenRadio (optional); W-DMX by wireless solution (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Beam angle: | 5° - 50° |
| Beam angle (1/2 peak): | 5 - 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 14 - 50° |
| Color rendering index (CRI): | 91 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Panning and tilting mounting bracket for ceiling or wall installation in most varying angles |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 37,0 cm Width: 33,9 cm Height: 39,9 cm |
| Weight: | 9,45 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397713954 | 12,10 kg | 56cm x 41cm x 40cm |