|
6 179 грн
|
|
6 179 грн
|
платежа
по 3 090 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Світлодіодний підлоговий спот зі змішуванням кольорів RGBW, вкл. ІЧ-пульт дистанційного керування
DMX і силові клеми інтелектуально спроектовані для легкого підключення
1 потужний світлодіод 30 Вт COB (чіп на платі) 4в1 QCL RGBW (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Багатопроменевий ефект; Строб-ефект
5 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 18 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором
Управління за допомогою ІЧ-пульта дистанційного керування; DMX; автономний; звук до світла через мікрофон; функція ведучого / веденого; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом розкриття променя 18
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light´J; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Клуби / танцювальні школи; вечірки; мобільні діджеї / аніматори
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 25 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug included |
| Power output: | IEC connector (F) mounting version |
| Fuse: | T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 30 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 5; 6; 9 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | IR remote control; DMX; stand-alone; Sound to light via Microphone; Master/slave function; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light´J; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 18° |
| Beam angle (1/2 peak): | 18° |
| Beam angle (1/10 peak): | 65° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 21,5 cm Depth: 12,7 cm Height: 22,85 cm |
| Weight: | 1,10 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø11mm; 2 x Ø10mm |
| Material: | Metal, 1,5 mm |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397669268 | 1,33 kg | 19cm x 19cm x 24cm |
| 8 | 4026397669329 | 11,45 kg | 40cm x 41cm x 51cm |