|
3 078 грн
|
|
3 078 грн
|
платежа
по 1 539 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Світлодіодний прожектор LED PST-5 QCL Spot від Eurolite пропонує чіткі та атмосферні RGBW-промені і підходить для підсвічування дзеркальних куль, прикрашання вітрин, виставок тощо!
Один 5-ватний світлодіод 4в1 з RGBW створює захоплюючі кольорові суміші, приглушене світло, а також динамічні стробоскопічні ефекти - легко керовані в автоматичному або звуковому режимі за допомогою вбудованого мікрофону.
Завдяки функції пам'яті немає необхідності переналаштовувати прилад для кожного використання: Він автоматично відтворює останню використану програму.
Керувати світильником можна за допомогою пульта дистанційного керування IR-7, що входить до комплекту поставки. Регульований кронштейн забезпечує швидке і легке кріплення до стіни або стелі.
Особливості
Вузькопроменевий точковий світильник з 5 Вт 4в1 QCL RGBW світлодіодом
Функція пам'яті зберігає останні налаштування при вимиканні
1 потужний світлодіод 5 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Строб-ефект
2 вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується пасивним конвекційним охолодженням
Управління за допомогою ІЧ-пульта дистанційного керування; звук до світла через мікрофон; автономний
З кутом променю 5° з кутом нахилу променя
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Клуби / танцювальні школи; вечірки; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | Max. 5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H05VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 5 W high-power 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | IR remote control; Sound to light via Microphone; stand-alone |
| Beam angle: | 5° |
| Beam angle (1/2 peak): | 5° |
| Beam angle (1/10 peak): | 9° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 12,1 cm Depth: 14 cm Height: 13,7 cm |
| Weight: | 430 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 1 mm |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397630657 | 0,54 kg | 22cm x 12cm x 12cm |
| 20 | 4026397630688 | 11,50 kg | 61,5cm x 25,5cm x 46,5cm |