|
2 388 грн
|
|
2 388 грн
|
платежа
по 1 194 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Вузькопроменевий точковий світильник з холодним білим світлодіодом потужністю 3 Вт
Для освітлення, наприклад, дзеркальних куль, вхідних груп, прилавків або як основне освітлення
1 потужний світлодіод 3 Вт холодного білого кольору (CW)
Прилад охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом «підключи і працюй
З кутом променя 6°
З монтажним кронштейном
Доступні різні версії
Для таких областей застосування, як Клуби/школи танців; весілля/гала/заходи; кімнати для вечірок; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 3 W high-power cold white (CW) |
| Color temperature: | 6000K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 6° |
| Beam angle (1/2 peak): | 6° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 9 cm Depth: 10 cm Height: 10 cm |
| Weight: | 230 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397656466 | 0,26 kg | 13cm x 8,5cm x 8,5cm |
| 20 | 4026397656473 | 5,70 kg | 45cm x 20cm x 28cm |