|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежа
по 5 000 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
DMX-прожектор з теплим білим світлодіодом потужністю 15 Вт, кути променя 4°/10°/25° (протизаморожувальний фільтр)
Додатковий світлофільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
1 потужний світлодіод 15 Вт теплого білого кольору (WW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування: автономне; DMX; ІЧ-пульт; RDM
Частота без мерехтіння Freq:
Строб-ефект
З кутом розкриття променя 4°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
Безшумна робота
Електронний диммер; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Попередньо запрограмований в Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; весілля / гала / заходи; театр; мобільні діджеї / аніматори
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х інструкція користувача, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 2 х кришка розсіювача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 18 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 15 W high-power warm white (WW) |
| Color temperature: | 3100K |
| DMX channels: | 1; 2 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; DMX; IR remote control; RDM |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 4° |
| Beam angle (1/2 peak): | 4° 10° 25° |
| Beam angle (1/10 peak): | 7° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Dimensions: | Width: 13,5 cm Depth: 17,5 cm Height: 20,5 cm |
| Weight: | 1,45 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397626209 | 1,63 kg | 18,5cm x 14cm x 29,5cm |
| 8 | 4026397626216 | 14,00 kg | 60cm x 33cm x 40cm |