|
18 558 грн
|
|
18 558 грн
|
платежа
по 9 279 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
PAR-прожектор з теплим білим світлодіодом COB потужністю 100 Вт і ручним зумом
Світлова віддача порівнянна з традиційною галогенною точковою лампою потужністю 1000 Вт
Однорідний розподіл світла
1 потужний світлодіод 100 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Пристрій охолоджується вентилятором
Управління за допомогою DMX
Частота без мерехтіння Freq:
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування, як: Театр; Виставка та магазини; Сцена; Весілля / гала / заходи
Регульована швидкість диммера (ступінчаста характеристика); змінна широтно-імпульсна модуляція; регульована гамма-корекція
Ефект стробоскопа
Попередньо запрограмований в Light Captain; Light´J
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція користувача, 1 х шнур живлення, 1 х кабель xLR, 1 х рамка фільтра, 1 х монтажний кронштейн, 2 х гвинти з накаткою, 2 х шайби
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 110 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 100 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| DMX channels: | 1; 2; 3 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | DMX |
| Preprogrammed in: | Light Captain; Light´J |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 48° |
| Color rendering index (CRI): | 90 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow warm white (WW) 3m: 14535 lx, 6m: 3666 lx Wide warm white (WW) 3m: 2134 lx, 6m: 614 lx |
| Housing color: | White |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 26 cm Depth: 43,5 cm Height: 37,5 cm |
| Weight: | 3,80 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397694826 | 4,80 kg | 50cm x 38cm x 38cm |