|
9 519 грн
|
|
9 519 грн
|
платежа
по 4 760 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Безшумний світлодіодний прожектор 4в1 зі змішуванням кольорів RGBW
Безшумний тонкий прожектор Eurolite LED 4C-7 оснащений сімома потужними 8-ватними RGBW світлодіодами (4 в 1). Змішування кольорів RGBW забезпечує насичені кольори. Прожектор не потребує вентилятора, оскільки охолоджується виключно за рахунок конвективного охолодження через ребра охолодження. Це забезпечує безшумну роботу.
Вузьким прожектором можна керувати в режимі «ведучий/ведомий» і підключити до 32 пристроїв. Вбудований мікрофон з регульованою чутливістю дозволяє відтворювати внутрішні шоу-програми під музичний супровід.
Завдяки пласкому корпусу LED Slim Spots вам знадобиться мінімум місця під час встановлення.
Особливості
Безшумний світлодіодний прожектор 4в1 з кольоровою сумішшю RGBW
Плоска версія займає мінімум місця при монтажі
7 потужних світлодіодів потужністю 8 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
9 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 19 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне управління; ІЧ-пульт дистанційного керування; DMX; QuickDMX через USB (опціонально); звук до світла через мікрофон; функція Master / Slave
З кутом променю 16° з подвійним кронштейном
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Плавне змішування кольорів; Електронний диммер
Ефект стробоскопа
Безшумна робота
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; Light´J; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; весілля / гала / заходи; сцена; театр; мобільні діджеї / конферансьє
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 40 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 7 x 8 W high-power 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 1 - 20 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 5; 6; 9 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; IR remote control; DMX; QuickDMX via USB (optional); Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; Light´J; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Beam angle: | 16° |
| Beam angle (1/2 peak): | 16° |
| Beam angle (1/10 peak): | 35° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 24,5 cm Depth: 11 cm Height: 25,5 cm |
| Weight: | 2,60 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397662023 | 2,87 kg | 30,5cm x 25,5cm x 13,5cm |
| 4 | 4026397662030 | 12,10 kg | 52cm x 32,5cm x 29,5cm |