|
43 994 грн
|
|
43 994 грн
|
платежа
по 21 997 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Особливості
Машина для диму та мильних бульбашок з зовнішнім освітленням і DMX
Створює бульбашки, наповнені димом, або ж тільки дим чи тільки бульбашки
4 потужних світлодіода
Короткий час прогріву
Функція самоочищення
Регульована швидкість обертання вентилятора
Працює на рідині на водній основі
Знімний бак
Управління за допомогою DMX; автономне; QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція)
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; Сцена; театр; Оренда
Можливість застосування: Стоячи
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 600 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Fuse: | F 5 A Fuse resettable |
| LED: | 4 |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Tank capacity: | 1,2 l water-based fluid removable tank 1,2 l Bubble fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 13 ml/min |
| DMX channels: | 12 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; stand-alone; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Housing color: | Black matte |
| Heater: | 500 W |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 32,0 cm Depth: 31,0 cm Height: 42,5 cm |
| Weight: | 10,55 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397730814 | 12,00 kg | 41cm x 41cm x 49cm |