|
36 309 грн
|
|
36 309 грн
|
платежа
по 18 155 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа

2-канальна версія цього мікшера, TRM-202 MK3 від Omnitronic, була особливо популярною серед діджеїв електронної музики у всьому світі. З 4-канальним роторним мікшером TRM-402 популярна концепція розширена на 2 канали: тепер ніщо не заважає творчому 4-дековому діджей-сету або швидкій зміні під час виступу. Звичайно, ця версія також має класичні функції поворотного мікшера у вигляді роторних регуляторів ALPS (Blue Velvet RK27) і 3-смугового частотного ізолятора.

Високоякісні компоненти TRM-402 забезпечують привабливе звучання. Великі поворотні ручки 4 каналів дозволяють DJ створювати дуже плавні переходи, які так важко налаштувати за допомогою звичайного мікшера (з фейдерами). Всі канали можна перемикати між лінійними та фоно-входами або джерелами. Також доступний мікрофонний вхід. Характеристика ізолятора забезпечує повне усунення низьких, середніх і високих частот, а отже, і творче міксування.

TRM-402 оснащений виходом для кабіни та окремим регулятором гучності. Тому використання мікшера в клубі не становить жодних проблем. Завдяки виходу для запису також можна записувати власні DJ-сети.
Андреа Бано, відомий також як DJ Baxx з Італії, разом зі своєю компанією Omni виробляє на замовлення дерев'яні набори для нашого 2-канального роторного мікшера TRM-202MK3. У його інтернет-магазині ви можете вибрати один із семи різних наборів.
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 7.2 W |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Frequency range: | 20 - 20000 Hz microphone 20 - 20000 Hz line 40 - 18000 Hz phono |
| S/N ratio: | >77 dB phono >80 dB microphone >85 dB line |
| THD: | Line <0.03 % at 1 kHz Phono <0.1 % at 1 kHz |
| Gain: | Microphone 44 dB Line 20 dB Phono 60 dB to +75 dB |
| Isolators: | Master Gain:- ∞ bis +9 Low/mid 300 Hz, 18db/oct , Butterworth Mid/high 4000 Hz, 18db/oct , Butterworth |
| Control elements: | Power switch, source selector, cue mix split function, tone control |
| Status LED: | Power, master level meter, chanal source, CUE, microphone |
| Connections: | Input: line via 4 x stereo RCA Input: line/phono via 4 x stereo RCA Input: microphone via 2 x 3-pin XLR Output: headphones via 2 x 6.3 mm jack socket (stereo) mounting version Output: headphones via 2 x 3.5 mm jack (stereo) mounting version Output: rec. via 1 x stereo RCA Output: booth via 2 x 3-pin XLR Output: booth via 1 x stereo RCA Output: master via 2 x 3-pin XLR Output: master via 1 x stereo RCA |
| Channels: | Input chanel: 4 x stereo with line-line/phono switch via RCA, channel control via rotary, 2-band tone control EQ, gain control, phono gain rotary, CUE switch, source selector Microphon chanal: 1 x mono via XLR, channel control via rotary dial, ON AIR switch Booth output: 1 x stereo via XLR or RCA, channel control via rotary dial Master output: 1 x stereo via XLR or RCA, channel control via rotary dial Headphones output: 1 x stereo via jack, channel control via rotary dial, cue mix split function |
| Max. level: | Output: +22 dBu |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Housing design: | Desktop console housing |
| Dimensions: | Width: 33 cm Depth: 24.7 cm Height: 10.7 cm |
| Weight: | 4.05 kg |