|
2 550 грн
|
|
2 550 грн
|
платежа
по 1 275 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
XS Lav Mobile оптимально пристосован для роботи з мобільними пристроями та комп'ютерами. Всеспрямований мікрофон із кабелем довжиною 2 м та 3.5-мм штекером TRRS дає змогу вільно записувати інтерв’ю, влоги, підкасти тощо із виразним та добре деталізованим звуком. Окрім того, він також ідеально підходить для запису усного мовлення і як основний мікрофон для відеоконференцій. XS Lav надзвичайно ефективно ізолює голос від навколишнього шуму і передає мовлення з максимальною чіткістю та виразністю.
Апгрейд аудіо - це, як відомо, один з найефективніших та найпростіших способів радикально підвищити загальний рівень якості відеоконтенту. Вбудовані мікрофони комп'ютерів та мобільних пристроїв просто не здатні правильно та без перешкод захоплювати голос. А коли він записується сфокусовано та без усіляких сторонніх шумів, то й контент загалом звучить набагато краще, а отже й слухачам він залишає значно приємніші враження.
Sennheiser XS Lav - високоякісний петлічний мікрофон зі всеспрямованим капсюлем, що спеціально розроблений для прямих ефірів та інших бродкастингових програм найвищого професійного рівня. Мікрофон надійно закріплюється на одязі та майже непомітний зовні, не заважає працювати й разом з тим передає звук виключно якісно, зберігаючи усе багатство та природну теплоту голосу.
XS Lav підключається та налаштовується за декілька секунд та без жодних проблем. Навіть окреме джерело живлення їй не потрібне. Після підключення смартфон чи комп'ютер перемикаються на мікрофон XS Lav автоматично - і це, власне, усе налаштування. Тобто, просто підключаємо кабель мікрофона до відповідного роз'єму - і XS Lav повністю готова до подальшої роботи й запису якісного звуку.
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Петличний |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кругова |
| Відтворювані частоти | 50 - 18,000 Hz |
| Еквівалентний рівень шуму | 32 dB |
| Чутливість | -42 dB V/Pa |
| Підключення | 3.5 mm plug (TRRS), gold plated |
| Температурний діапазон | 0 °C to +40 °C |
| Вага | 19 g |
| Габарити | Ø 10.5 x 2000 mm |
| Розмір пакування | 178 x 35 x 128 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0681 |
|---|---|
| Модель | XS Lav Mobile |
| Состояние товара | Новый |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
