|
7 750 грн
|
|
7 750 грн
|
платежа
по 3 875 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Конденсаторний мікрофон ME 3 з головною гарнітурою оснащений капсюлем з кардіоїдною діаграмою спрямованості й спеціально оптимізований для максимально якісної передачі усного мовлення та вокалу. Модель відрізняється надійністю, дуже проста й невибаглива в експлуатації. Окрім того, завдяки ергономічному оголів'ю ME 3 завжди добре тримається на своєму місці і не завдає жодного дискомфорту, навіть якщо активно працювати з ним доводиться протягом декількох годин поспіль. Тому ME 3 користується великою популярністю серед співаків, музикантів, артистів розмовного жанру, ведучих, екскурсоводів, викладачів, лекторів, консультантів та спортивних тренерів.
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | Наголівний |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїда |
| Відтворювані частоти | 50 – 20 000 Hz |
| Максимальний рівень звукового тиску | 150 dB SPL |
| Чутливість | 1.6 mV/Pa |
| Живлення | 10 V |
| Підключення | 3.5 mm jack |
| Температурний діапазон | –10 °C to +55 °C |
| Вага | 60 g |
| Габарити | 1600 mm |
| Розмір пакування | 202 x 60 x 202 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0498 |
|---|---|
| Модель | ME 3 |
| Состояние товара | Новый |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
