|
12 752 грн
|
|
12 752 грн
|
платежа
по 6 376 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
ПН-ПТ: 9:00-18:00
ATMP30 та ATMP60 – це професійні мікшерні підсилювачі потужністю 30 Вт або 60 Вт з постійною вихідною напругою (70/100 В) або постійним імпедансом (4/8 Ом). Ця нова серія підсилювачів потужності з медіаплеєром була розроблена для задоволення потреб широкого спектру комерційних аудіоінсталяцій максимально гнучким та професійним способом. Нова лінійка відповідає точним експлуатаційним критеріям і була розроблена та протестована для гарантії максимальної надійності при тривалому використанні.
ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ
• Медіаплеєр з USB MP3, Bluetooth та FM-радіо.
• Схеми обмеження струму, захисту від перевантаження по струму та теплового захисту.
• Світлодіодний індикатор запуску та рівня.
• Керування головним рівнем (Головний).
• Окремі регулятори рівня для входів Aux/Media player 1÷2 та CH3.
• Регулювання тембру басів і високих частот.
• 2 входи MIC / MIC Phantom 24V / LINE, збалансовані на клемах Euroblock.
• 1 лінійний вхід AUX RCA/мініджек.
• Вхід MIC 1 з функцією пріоритету.
• 3 виходи, один з постійним опором (4 Ом) та два з постійним напругою (70 / 100 В).
| Модель: | ATMP60 |
| Вихідна потужність RMS | 60 Вт |
| Входи | 2x мікрофонний/фонічний/лінійний (3,5 мм EUROBLOCK) 1x AUX (RCA L та R / MINI JACK) |
| Вхідна чутливість | MIC: -50 dBv / 1 kΩ балансний PH: як зазначено вище з фантомним живленням 24V LINE: -6 dBv / 100 kΩ балансний AUX: -6 dBv / 47 kΩ небалансний |
| Елементи керування | ГУЧНІСТЬ 2 ГУЧНІСТЬ МІКРОФОНА/ЛІНІЇ МЕДІАПЛЕЄРА /ДОПОМІЖНОГО ВХІДУ ГУЧНІСТЬ ПРІОРИТЕТ на МІКРОФОНІ/ЛІНІЇ 1 МЕНЮ/ЗАПИС/ПОВТОР/I< >I |
| Пріоритет вимкнення звуку | SD-карта > CH1 > CH2, CH3 |
| Регулювання тону | ВИСОКИХ ЧАСТОТ – Полицьове регулювання +/- 10 дБ при 10 кГц НИЗЬКИХ ЧАСТОТ – Полицьове регулювання +/- 10 дБ при 100 Гц |
| Виходи для гучномовців | 100 В / 70 В / 4 Ом |
| Мін. навантаження при 70 В | 82 Ом |
| Мін. навантаження при 100 В | 166 Ом |
| Вихідний роз'єм | 5,08 мм ЄВРОБЛОК |
| Частотна характеристика | 80 Гц – 17 кГц (-3 дБ) |
| Спотворення (THD) | < 1% (@ Pnom 1 кГц) |
| Співвідношення сигнал/шум | ≥ 80 дБ |
| Робоча температура | 0 ÷ +40 °C |
| Блок живлення | 100 – 240 В~ 50/60 Гц |
| Споживання енергії | 95 Вт |
| Розміри (ШxВxГ) | 280 x 70 x 185 мм (11,0 x 2,75 x 7,28 дюйма) |
| Вага | 2,5 кг (5,51 фунта) |
| Артикул | PR-7006 |
|---|---|
| Модель | PAATMP60 |
Гарантийный срок на все инструменты и оборудование - 12 месяцев со дня покупки. Гарантия на цифровые пианино - от 2 до 5 лет. Исключением являются расходные материалы, аксессуары, средства по уходу и другие товары ограниченного срока службы. Гарантия не включает расходы на транспортировку.
Наложенный платеж Новая Почта
Предоплата для физических лиц (Privat24, LiqPay, безналичный расчет)
Предоплата для юридических лиц (безналичный расчет с ПДВ)
Адресная доставка Новая Почта
Доставка по Украине в отделение Новая Почта
Вы имеете право вернуть товар в оригинальной упаковке в течение 14 дней.
