|
70 050 грн
|
|
70 050 грн
|
платежа
по 35 025 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Профільний прожектор Futurelight Profile-200
Світлодіодні прожектори для сцен
Ви висуваєте високі вимоги до прожекторів? Вам потрібне рішення для сцени театру або шоу? З прожектором Futurelight Profile-200 ви можете поєднати переваги світлодіодів з вашими високими очікуваннями.
Відмінні оптичні властивості
До профільних прожекторів часто ставляться дуже високі вимоги. І досить часто світлодіодні версії не виправдовували очікувань - але це вже в минулому. Профіль-200 характеризується відмінними оптичними властивостями і дуже тихою роботою. Це робить його особливо придатним для використання в театрі або на сценічних майданчиках.
Дуже гарна передача кольору
Тепле біле світло не тільки дуже яскраве завдяки світлодіоду потужністю 200 Вт. Воно також має чудову передачу кольору. Індекс кольоропередачі перевищує 90. Прожектор поставляється в комплекті з гобо-рамкою і 4 профільними слайдерами. Нехай цей світлодіодний прожектор переконає вас!
Особливості
Прожектор з профілем PRO, теплий білий світлодіод потужністю 200 Вт, зум, CRI >90, надзвичайно тихий
Скляна передня лінза
1 потужний світлодіод 200 Вт COB (чіп на борту) теплого білого кольору (WW)
Ручне фокусування; Ручне масштабування
Строб-ефект
Прилад охолоджується малошумним вентилятором
Управління через DMX
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом променя 15° - 28°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Театр; Сцена; Прокат
Електронний диммер; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Package contents
1 x spotlight, 1 x user manual, 1 x power cord, 1 x filter frame, 1 x holder, 1 x xLR cable
Technical specifications
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 230 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 200 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Equipment: | Focus manual; Zoom manual |
| Gobos: | Outside diameter 85mm Image diameter 60mm |
| DMX channels: | 2; 1 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Low-noise cooling fan |
| Control: | DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 15° - 28° |
| Beam angle (1/2 peak): | 15 - 28° |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 28° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Length: 74,5 cm Width: 27,6 cm Height: 27,7 cm |
| Weight: | 12,00 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397625721 | 13,75 kg | 79cm x 32,5cm x 33cm |