|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Асиметричний прожектор для галогенного полюсного пальника з максимальною потужністю 1000 Вт
Суцільнометалевий корпус
Високоякісний рефлектор
Інтелектуальне тепловідведення
Симетрична та асиметрична версія
Для полюсного пальника R-7-s
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за допомогою plug and play
З кутом променя 70°
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Оркестр / репетиційна кімната; театр; концерти / фойє; сцена
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х сітка, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 1000 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Double-sided socket R7s |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05SS-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 70° |
| Beam angle (1/2 peak): | 70° |
| Beam angle (1/10 peak): | 100° |
| Housing color: | Black |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Dimensions: | Width: 35 cm Depth: 14 cm Height: 29,5 cm |
| Weight: | 3,55 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø12mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Dimensions: | Width: 32,5 cm Depth: 3 cm |
| Filter frame | |
| Material: | Metal, 0,5 mm |
| Dimensions: | Width: 29,2 cm Height: 24,5 cm |
| Grid | |
| Grid size: | 4 x 4 mm |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Width: 26,7 cm Depth: 2 mm Height: 21,7 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397650877 | 3,80 kg | 17cm x 31cm x 39cm |
| 6 | 4026397650884 | 23,45 kg | 52cm x 41cm x 63cm |