|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Особливості
Компактний низькопотужний туманоутворювач (450 Вт), бак 1,2 л, пульт дистанційного керування, охолодження кубиками льоду
Низька витрата рідини
Безперервна продуктивність
Система клапанів для зливу води дозволяє легко очищати
Міцний металевий корпус
Короткий час прогріву
Відстань на виході: Прибл. 2 м
Керування за допомогою дротового пульта дистанційного керування
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; сцена; театр; відео та фотозйомка
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Знімний бак
Можливість застосування: Стоячий
Package contents
- 1 x device, 1 x user manual, 1 x container, 1 x filter
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 420 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output distance: | Approx. 2 m |
| Tank capacity: | 1,2 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 12 ml/min |
| Ice chamber: | 0,8 kg |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Black; silver |
| Heater: | 400 W |
| Controls: | Overheat |
| Dimensions: | Width: 23,5 cm Depth: 54 cm Height: 24 cm |
| Weight: | 5,00 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397622867 | 5,80 kg | 42cm x 30cm x 30cm |