|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Світлодіодний театральний прожектор з теплим білим (WW) світлодіодом 100 Вт COB (chip-on-board)
1 потужний світлодіод 100 Вт COB (chip-on-board) з теплим білим світлом (WW)
Диммер електронний
Строб-ефект
Вбудовані шоу-програми
Прилад охолоджується вентилятором
Автономне керування; DMX; звук до світла через мікрофон; функція ведучого/підлеглого; QuickDMX через USB (опція); W-DMX через бездротове рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 40°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Дуже тихий робочий шум
Для таких областей застосування як: Театр; Клуби/школа танців; Сцена; мобільні діджеї/конферансьє
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х шторка
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 85 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 100 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3100K |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 1; 4 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 40° |
| Beam angle (1/2 peak): | 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 70° |
| Color rendering index (CRI): | 95 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Warm white (WW) 1m: 4025 lx, 3m: 521 lx, 6m: 155 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 24,3 cm Depth: 31,1 cm Height: 32 cm |
| Weight: | 2,75 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397676266 | 3,10 kg | 25,5cm x 22,5cm x 33,5cm |
| 4 | 4026397681406 | 13,40 kg | 53cm x 47cm x 37cm |