|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Безвентиляторний спот для ПК зі світлодіодом білого світла 17 Вт, індекс кольоропередачі (CRI) >90
Нова світлодіодна технологія, що імітує криву колірної температури галогенної лампи при затемненні
Два додаткових матових фільтра забезпечують м'яке, однорідне світло
1 потужний світлодіод 17 Вт COB (chip-on-board) від тьмяного до теплого
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування; потенціометр швидкого вибору яскравості
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом розкриття променя 17°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Виставкове та магазинне освітлення; весілля/гала-заходи; інсталяція; ресторани, бари та готелі
Диммер електронний
Гумові ніжки
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шторка, 2 х кришка розсіювача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 22 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A Fuse replaceable |
| LED: | 1 x 17 W COB (chip-on-board) Dim to warm |
| Color temperature: | 3000K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; Quick select potentiometer for brightness |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 17° |
| Beam angle (1/2 peak): | 17° Frost filter 19° Frost filter 26° |
| Beam angle (1/10 peak): | 36° Frost filter 40° Frost filter 53° |
| Color rendering index (CRI): | 92 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Warm white (WW) 3m: 727 lx, 6m: 188 lx |
| Housing color: | White |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Dimensions: | Length: 21,5 cm Width: 14,5 cm Depth: 21 cm |
| Weight: | 2,23 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397693126 | 2,75 kg | 31,5cm x 19,5cm x 26cm |
| 4 | 4026397693133 | 11,90 kg | 65cm x 41cm x 28,5cm |