|
3 119 грн
|
|
3 119 грн
|
платежа
по 1 560 грн
Комиссия 0.01% от стоимости товара при списании ежемесячного платежа
Для початку
Кольорове колесо з двигуном для T-36
Коліщатко та двигун поставляються з встановленим шнуром живлення та запобіжною вилкою
Можливе використання з альтернативними освітлювачами, що мають різні кути променя (flood)
колірне колесо
Колірне колесо з червоним, зеленим, жовтим, синім
освітлювач
Регулювання яскравості
Гаряче перезавантаження
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
прожектор
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
З монтажним кронштейном
Двигун для колірного колеса
Керування за принципом plug and play
Комплектація
1 х прожектор, 1 х світильник, 1 х мотор для колірного колеса, 2 х гайка, 1 х колірне колесо, 1 х запобіжна скоба, 1 х ланка ланцюга, 1 х затискне кільце для лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Weight: | 1,55 kg |
| Spotlight | |
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 30 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 6,4 V/30 W PAR-36 G-53 STC |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | Wires |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Output: | 6.4V AC; |
| Dimensions: | Length: 16 cm Width: 15,5 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Illuminant | |
| Operating voltage: | 6,4 V |
| Nominal wattage: | 30 W |
| Base: | G-53 STC |
| Lamp type: | Halogen lamp; clear lamp |
| Lamp specification: | Dimmable Hot restrike |
| Color of light: | Warm white WW <3300 K |
| Beam angle (1/2 peak): | 6° |
| Color rendering index (CRI): | 99 Ra |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| Motor for color wheel | |
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 4 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Speed: | 2,5 RPM |
| Control: | Plug and play |
| Maximum load: | 1 kg |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Length: 10 cm Height: 7,5 cm |
| Weight: | 300 g |
| Color wheel | |
| Color generation: | Color wheel with red, green, yellow, blue |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø8mm |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 2 mm Diameter: Ø 23 cm |
| Lamp clamping ring | |
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397382242 | 1,80 kg | 24cm x 14cm x 25cm |
| 8 | 4026397383379 | 15,40 kg | 57cm x 26cm x 51cm |