|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Аналоговий мікшер преміум-класу з 8 входами та інтерфейсом USB
- Аналоговий мікшер із наднизьким рівнем шуму для потокового передавання, подкастингу та запису
- 2 відзначені нагородами мікрофонні попередні підсилювачі XENYX для теплого та музичного звучання
- Стерео USB аудіоінтерфейс для підключення до комп'ютера або мобільного пристрою
- Пряме мікшування звуків ПК/ігор у потоковий вихід
- Аналогове мікшування та вирівнювання для чистого звуку
- Універсальний допоміжний мікшер для мережевих аудіопристроїв
- Стереоканал 7/8 автоматично перемикається між входом TRS і відтворенням через USB
- 3-смуговий еквалайзер для теплого та музичного звучання
- Контроль надсилання FX на канал для зовнішнього процесора FX або моніторингового міксу
- Високоякісний моніторинг, телефони та потокові виходи
- Стереовходи RCA, які можна призначити для основного міксу або виходів моніторів/телефонів
XENYX 802S
8 входів компактного мікшера XENYX 802S дозволяють без особливих зусиль досягти звуку преміум-якості, який ідеально підходить для потокового передавання, подкастингу та запису. Він забезпечує теплий і надзвичайно музичний звук завдяки відзначеним нагородами мікрофонним попереднім підсилювачам XENYX із фантомним живленням 48 В для студійних мікрофонів hi-end.
Чудово підходить для будь-яких налаштувань
Нову серію XENYX «S» можна підключати до комп’ютерів або мобільних пристроїв через USB, що надзвичайно легко інтегрує цифрові джерела з аналоговим обладнанням. Два монофонічних і 2 стереоканалу з еквалайзером, а також ще один стереоканал, стереовхід потокового RCA і стереовхід USB дозволяють змішувати загалом 12 кришталево чистих аудіосигналів для моніторингу через навушники або на високоякісних виходах TRS. Таким чином, 802S також можна використовувати як універсальний саб-мікшер для поєднання мережевих аудіопристроїв з декількома іншими аудіосигналами.
Керувати легко
802S оснащений 3-смуговим еквалайзером на моно та стерео входах і забезпечує точне формування звуку для будь-якого джерела вхідного сигналу. Інтегрований контроль надсилання FX на канал дозволяє підключати будь-який зовнішній процесор FX на ваш вибір, наприклад Behringer FX2000 , для дивовижної гнучкості звукових ефектів. Якщо нічого не підключено до лінійних стереовходів 7/8, можна використовувати регулятор рівня 7/8 для зручного налаштування рівня вхідного сигналу USB.
| Моно входи | |
| Вхід для мікрофона | Збалансований XLR, схема дискретного входу EIN мікрофона (22 Гц-22 кГц) при 50 Ом: 132 дБ, A-зважений Посилення частотної характеристики +10 дБ: від 10 Гц до 150 кГц Посилення частотної характеристики +60 дБ: від 20 Гц до 70 кГц Діапазон посилення: від +10 дБ до +60 дБ Максимальний вхідний рівень @ +10 dB Gain: +12 dBu Вхідний опір: 2 кОм збалансований Спотворення (THD + N) 1 кГц при посиленні +10 дБ: 0,005% |
| Моно лінійні входи | 1/4" TRS роз'єм збалансований Імпеданс: 22 кОм збалансований, 10 кОм незбалансований Діапазон посилення: від -10 дБ до +40 дБ Максимальний вхідний рівень при посиленні 0 дБ: +21 дБ |
| Стерео входи | |
| Стерео лінія | 1/4" TRS роз'єм збалансований АЧХ: від 20 Гц до 200 кГц Імпеданс: 22 кОм збалансований, 10 кОм незбалансований Максимальний вхідний рівень при посиленні 0 дБ: +21 дБ |
| Входи STREAM (аналогові) | Незбалансований роз’єм RCA Імпеданс: 10 кОм незбалансований Максимальний вхідний рівень: 10 dBu |
| ЕКВАЛАЙЗЕР | |
| Низький | 80 Гц/±15 дБ |
| середина | 2,5 кГц/±15 дБ |
| Високий | 12 кГц/±15 дБ |
| Основні, моніторні та FX Send виходи | |
| Тип | 1/4" TRS роз'єм із збалансованим імпедансом |
| Імпеданс | 120 Ом |
| Максимальний вихідний рівень | 21 дБн |
| Вихід телефонів | |
| Тип | Роз’єм 1/4" TRS незбалансований |
| Імпеданс | 23 Ом |
| Максимальний вихідний рівень | 19 dBu/150 Ω |
| STREAM out (аналоговий) | |
| Тип | Незбалансований роз’єм RCA |
| Імпеданс | 1 кОм незбалансований |
| Максимальний вихідний рівень | 10 дБн |
| Шум основного міксу | |
| Основний мікс @ -∞ | -109 dBu A-зважений |
| Канал @ -∞ | -109 dBu A-зважений |
| USB | |
| Тип | Роз'єм типу B |
| Аудіодані USB | 48 кГц 16 біт |
| Сумісність з класом UAC2 | стерео вхід/вихід |
| Джерело живлення | |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Вхід адаптера | 100–240 В~, 50/60 Гц, 0,5 А |
| Вихід адаптера | 18 В постійного струму 1,0 А |