|
62 144 грн
|
|
62 144 грн
|
платежі
по 31 072 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
| Бренд | Neumann |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор | Бродкастинговий |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїда |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz |
| Максимальний рівень звукового тиску | 152 dB with preattenuation |
| Еквівалентний рівень шуму | 7 dB-A |
| Чутливість | 22 mV/Pa = –33.1 dBV ± 1 dB at 1 kHz |
| Номінальний опір | 50 Ω |
| Мінімальний кінцевий опір | 1000 Ω |
| Живлення | 48 V ± 4 V |
| Підключення | XLR 3 F |
| Вага | 500 п |
| Габарити | Ø 50 x 85 x 110 mm |
| Розмір пакування | 120 x 210 x 120 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | NE-0015 |
|---|---|
| Модель | BCM 104 |
| Набір | Ні |
| Стан товару | Новий |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
