|
2 522 грн
|
|
2 522 грн
|
платежі
по 1 261 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Пінспот з лампою PAR-36 6V/30W
Вузький кут променя, на відстані 4 м проектується коло світла діаметром 30 см
Перед лінзою можна прикріпити кольорові ковпачки або кольорові плівки
Для освітлення, наприклад, дзеркальних куль, вхідних груп, прилавків або як основне освітлення
Низьке енергоспоживання
Різні кути променя можливі при використанні альтернативних освітлювачів
Керування за принципом «підключи і працюй
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Доступні в різних кольорах
освітлювач
З можливістю регулювання яскравості
Комплектація
1 х прожектор, 1 х світильник, 1 х кільце для кріплення лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 30 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | PAR-36 G-53 STC |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | Wires |
| Control: | Plug and play |
| Color rendering index (CRI): | 99 Ra |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Length: 16 cm Width: 15,5 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 1,22 kg |
| Illuminant | |
| Voltage (lamps): | 6,4 V |
| Nominal wattage: | 30 W |
| Base: | G-53 STC |
| Lamp type: | Halogen lamp; clear lamp |
| Lamp specification: | Dimmable |
| Beam angle: | 6° |
| Color temperature: | 3000K |
| Construction: | PAR-36 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Lamp clamping ring | |
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397380811 | 1,28 kg | 13cm x 13cm x 19cm |
| 12 | 4026397385892 | 16,40 kg | 54cm x 40cm x 22cm |
| Артикул | EL-1531 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
