|
3 117 грн
|
|
3 117 грн
|
платежі
по 1 559 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-64 короткий
Міцний металевий корпус
Термостійкий кріпильний гвинт
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання рамки кольорового фільтра
Захисна решітка (захист від осколків) інтегрована в трубку
Міцні затискачі з подовжувальними пружинами для надійної фіксації та швидкого відкриття задньої кришки корпусу
Надійний компенсатор натягу кабелю
Чорнена трубка для точного світлового потоку
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Доступний у різних кольорах
Для PAR 64
Для таких областей застосування, як Виставки та магазини; Клуби/школи танців; Сцена
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х затискне кільце для лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 1000 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Cable length: | Approx. 0,7 m |
| Base: | GX16d |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Metal |
| Slot for spot length: | 25,7 cm x 25,7 cm |
| Dimensions: | Length: 27,5 cm Width: 26,5 cm Height: 34,5 cm |
| Weight: | 1,4 kg |
| Filter frame | |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Length: 25,5 cm Width: 2,5 cm Diameter: Ø 20,2 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397693348 | 1,95 kg | 23cm x 24cm x 35cm |
| 4 | 4026397693355 | 8,80 kg | 48cm x 48cm x 38cm |
| Артикул | EL-1370 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
