|
6 024 грн
|
|
6 024 грн
|
платежі
по 3 012 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
PAR спот для газорозрядних ламп
Міцний металевий корпус
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання рамки колірного фільтра
Керування за принципом plug and play
З монтажним кронштейном
Для PAR 46
Для таких областей застосування як: Театр; мобільне використання; виставки та магазини
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 90 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,7 m |
| Base: | E27 |
| Lamp type: | Discharge lamp |
| Color generation: | Via color filter frame (optional) |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 20 cm Depth: 29,5 cm Height: 28 cm |
| Weight: | 2,95 kg |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397434965 | 3,35 kg | 24cm x 24cm x 39,5cm |
| 4 | 4026397435009 | 14,35 kg | 50cm x 49,5cm x 43cm |
| Артикул | EL-1357 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
