|
4 547 грн
|
|
4 547 грн
|
платежі
по 2 274 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний строб зі світлодіодом 164 x 10 мм і регульованою частотою спалаху
Плавне регулювання частоти спалаху
Статичне світло регулюється за допомогою поворотного регулятора
146 потужних світлодіодів 10 мм холодного білого кольору (CW)
Ефект стробоскопа
Автономне керування; звуковий сигнал до світла; ІЧ-пульт дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Вечірня кімната; реклама / вітрина
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 22 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 146 x 10 mm cold white (CW) |
| Color temperature: | 6800K |
| Flash rate: | 1 - 20 Hz |
| Control: | Stand-alone; Sound to light; IR remote control |
| Beam angle (1/2 peak): | 11° |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 28 cm Depth: 30 cm Height: 21 cm |
| Weight: | 1,43 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397512953 | 1,85 kg | 25cm x 25cm x 38cm |
| 4 | 4026397512960 | 8,55 kg | 52cm x 52cm x 40cm |
| 8 | 4026397529609 |
| Артикул | EL-1117 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
