|
5 970 грн
|
|
5 970 грн
|
платежі
по 2 985 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
| Power supply: | 24 V |
| Power consumption: | 72 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| LED: | 400 x SMD 2835 warm white (WW) 400 x SMD 2835 neutral white (NW) |
| Color temperature: | 1800K - 3000K adjustable |
| Control: | Dimmer |
| Standing/fixation: | Self adhesive |
| Color rendering index (CRI): | 96 Ra |
| Lamps/meter: | 160 pc/pcs |
| Power/meter: | 14,4 W |
| Lamps/tube: | 800 pc/pcs |
| Lamp distance: | 3,5 mm |
| Cutting mark: | 100 cm |
| Luminous flux (Lumen) per meter: | 1685 lm/m |
| Dimensions: | Length: 50 m Width: 1 cm Height: 1,4 mm |
| Weight: | 140 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397703825 | 0,15 kg | 23cm x 20cm x 1,5cm |
| 50 | 4026397704747 | 9,15 kg | 29cm x 29cm x 75cm |
| Артикул | EL-1075 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
