|
2 388 грн
|
|
2 388 грн
|
платежі
по 1 194 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Вузькопроменевий точковий світильник з 3 Вт теплого білого світлодіода (WW)
Для освітлення, наприклад, дзеркальних куль, вхідних груп, прилавків або як основне освітлення
1 потужний світлодіод 3 Вт теплого білого кольору (WW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом «підключи і працюй
З кутом спрямованості променя 6
Хороший індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Доступні різні версії
Для таких областей застосування як: Клуби/школи танців; весілля/гала/заходи; виставки та магазини; мобільні діджеї/конферансьє; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 3 W high-power warm white (WW) |
| Color temperature: | 3200K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 6° |
| Beam angle (1/2 peak): | 6° |
| Color rendering index (CRI): | 82 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 9 cm Depth: 10 cm Height: 10 cm |
| Weight: | 240 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø12mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397649079 | 0,28 kg | 9cm x 9cm x 13cm |
| 20 | 4026397649086 | 5,70 kg | 46cm x 19cm x 28cm |
| Артикул | EL-1013 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
