|
181 964 грн
|
|
181 964 грн
|
платежі
по 90 982 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Приймач виконаний у компактному корпусі, його можна встановлювати в будь-якому зручному місці, зокрема на стіні чи на іншій вертикальній поверхні (на корпусі для цього передбачені спеціальні кріплення) або на стелі (до комплекту поставки входить фірмовий кронштейн). Для якісної і стабільної роботи додаткова антена SL MCR DW не потрібна, а до мережі він підключається через один єдиний PoE-кабель, через цей же кабель здійснюється живлення, управління і потокова передача даних через Dante.
У Sennheiser SL MCR DW передбачені вбудований автоматичний мікшер і аналоговий вихід, з якими всі аудіоканали можуть використовуватися як єдиний сигнал. Аудіомікс також доступний і в цифровому форматі - через Dante, за рахунок чого можна легко розширити наявний комплект обладнання без заміни DSP. А завдяки двобічному зв'язку між приймачем і передавачем налаштовувати всі мобільні передавачі можна просто з меню програми Sennheiser Control Cockpit.
SL MCR DW функціонує в частотному діапазоні 1.9 ГГц, який є відкритим і одним з найменш завантажених у більшості країн світу, і для роботи в якому не потрібні ні ліцензії, ні спеціальні дозволи.
Зручна функція сполучення забезпечує надійне з'єднання між передавачем і приймачем, система автоматичного управління частотою не потребує ніяких ручних налаштувань, а система автоматичного усування перешкод гарантує максимальну надійність передачі сигналу. Окрім того, SL MCR DW легко інтегрується з сучасними системами управління мультимедійним обладнанням (зокрема, з AMX, Crestron та ін.), тому налаштовувати і контролювати роботу цього приймача можна зокрема й віддалено.
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Країна походження | Німеччина |
| Відтворювані частоти (Мікрофон) | 20 - 20 000 Hz |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz |
| Виходи | One 3-pin socket (suitable for Phoenix Contact MCVW 1.5-3-ST-3.81) Two Dante™ Digital Audio Network sockets (RJ-45) |
| Габарити | 180 x 180 x 45 mm |
| Розмір пакування | 250 x 94 x 225 mm |
| Вага | 650 g |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0656 |
|---|---|
| Модель | SL MCR 4 DW-3 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
