|
77 956 грн
|
|
77 956 грн
|
платежі
по 38 978 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Форм-фактор | Інструментальний |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Суперкардіоїда |
| Відтворювані частоти | 30 - 50000 Hz |
| Максимальний рівень звукового тиску | 142 dB |
| Еквівалентний рівень шуму | 13 dB(A) |
| Чутливість | 20 mV/Pa (-34 dBV/Pa) |
| Номінальний опір | 25 Ω |
| Мінімальний кінцевий опір | 1000 Ω |
| Підключення | XLR-3M balanced |
| Температурний діапазон | -10 °C to + 60 °C |
| Вага | 55 g |
| Габарити | Ø 19 x 75 mm |
| Розмір пакування | 245 x 82 x 170 mm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0519 |
|---|---|
| Модель | MKH 8050 |
| Набір | Ні |
| Стан товару | Новий |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
