|
155 962 грн
|
|
155 962 грн
|
платежі
по 77 981 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
| Бренд | Sennheiser |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Країна походження | Німеччина |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz (-3 dB) @ 3 dBfs |
| Динамічний діапазон | 134 dB |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Габарити | 212 x 44 x 189 mm |
| Розмір пакування | 405 x 73 x 350 mm |
| Вага | 1 kg |
| Гарантія | 24 місяці |
| Артикул | SE-0308 |
|---|---|
| Модель | EW-DX MKE 2 SET |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
