|
134 445 грн
|
|
134 445 грн
|
платежі
по 67 223 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RC-1232 |
|---|---|
| Модель | EVOX12 |
| Діаметр НЧ динаміка | 1 x 15" |
| Діаметр ВЧ динаміка | 8 х 4" |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Пікова потужність | 1400 Вт |
| Кількість смуг | Двосмугові |
| Додаткові функції | Digital Signal Processor |
| Колір | Чорний матовий |