|
54 273 грн
|
|
54 273 грн
|
платежі
по 27 137 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Загальна потужність: 1400 Вт Пік
Загальна потужність RMS: 700 Вт
Розмір і вага:
| Артикул | RC-1312 |
|---|---|
| Модель | ART732AMK4 |
| Діаметр НЧ динаміка | 1 x 12" |
| Діаметр ВЧ динаміка | 1 x 1" |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Пікова потужність | 1400 Вт |
| Кількість смуг | Двосмугові |
| Колір | Чорний матовий |