|
17 298 грн
|
|
17 298 грн
|
платежі
по 8 649 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PX-0007 |
|---|---|
| Модель | XVP1520A |
| Діаметр НЧ динаміка | 1 x 15" |
| Діаметр ВЧ динаміка | 1 x 1,75" |
| Номінальна потужність | 320 Вт |
| Пікова потужність | 640 Вт |
| Кількість смуг | Двосмугові |
| Додаткові функції | MP3 |
| Колір | Чорний матовий |